Odszkodowanie za wypadek przy pracy

ZOSTAŁEŚ POSZKODOWANY W WYNIKU WYPADKU?

Uległeś wypadkowi w związku z wykonywaniem obowiązków zawodowych? Skontaktuj się z nami a dowiesz się jakie świadczenia Ci się należą. Pamiętaj odszkodowanie możesz uzyskać dwutorowo: z ubezpieczenia wypadkowego odprowadzanego przez pracodawcę do ZUS-u oraz z polisy OC pracodawcy – o ile wcześniej wykupił on nieobowiązkowe ubezpieczenie, mamy możliwość aby dochodzić roszczeń również bezpośrednio od pracodawcy.

Bonum pomoże Ci uzyskać maksymalnie wysokie odszkodowanie za wypadek przy pracy oraz podczas wykonywania czynności związanych z pracą.

Oferujemy pomoc w dochodzeniu praw również wtedy, kiedy wypadek miał miejsce w drodze do pracy, podczas podróży służbowej czy podczas pozostawania do dyspozycji pracodawcy pomiędzy siedzibą firmy, a miejscem wykonywania obowiązków zawodowych.
Nasi eksperci i prawnicy udzielą Ci niezbędnego wsparcia od samego początku procedury dochodzenia Twoich praw.

Odszkodowanie należy się każdemu pracownikowi ubezpieczonemu w ZUS który w skutek wykonywania swojej pracy uległ wypadkowi. Jeżeli w skutek wypadku przy pracy doszło do śmierci pracownika o stosowne świadczenie z tego tytułu może ubiegać się najbliższa rodzina zmarłego.

Z naszą pomocą możesz ubiegać się o:

 • Zadośćuczynienie za doznaną krzywdę
 • Odszkodowanie za poniesione koszty w związku z wypadkiem
 • Zwrotu kosztów opieki, leczenia i rekonwalescencji
 • Zaliczki na poczet leczenia i rehabilitacji
 • Rentę
W okresie 3 lat od wypadku przy pracy, jeśli sprawa nie zakończyła się wyrokiem skazującym sprawcę lub w ciągu 20 lat, gdy wypadek przy pracy został zakwalifikowany jako przestępstwo.
Odszkodowanie lub zadośćuczynienie wypłacane jest z polisy OC zakładu pracy. Jeżeli pracodawca nie wykupił polisy OC (która jest nieobowiązkowa) wówczas roszczeń można dochodzić bezpośrednio z majątku pracodawcy.

Wspieramy Cię na każdym etapie sprawy:

 • bezpłatna analiza sprawy (w trakcie postępowania masz dostęp do darmowych konsultacji z radcą prawnym)
 • pomoc w gromadzeniu dokumentacji (nie musisz martwić się o całą dokumentację, ponieważ nasi specjaliści zadbają o jej rzetelność i kompletność)
 • zgłoszenie szkody
 • odwoływanie się od decyzji ubezpieczyciela
 • negocjacje i prowadzenie korespondencji z ubezpieczycielem, podjęcie wszystkich możliwych przedsądowych procedur odwoławczych
 • zawarcie ugody z ubezpieczycielem lub jeżeli zajdzie taka potrzeba, skierowanie sprawy na drogę postępowania sądowego

Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz, a my przeprowadzimy profesjonalną weryfikacje Twojej sprawy

* wymagane pola

Pamiętaj!

Twoja sprawa zostanie bezpłatnie przeanalizowana, nie pobieramy żadnych opłat wstępnych, na każdym etapie Twojej sprawy masz możliwość bezpłatnych konsultacji z prawnikiem prowadzącym, który będzie Cię również informował o poczynionych w sprawie działaniach. Podchodzimy indywidualnie do każdej powierzonej Nam sprawy.

Chcesz otrzymać odszkodowanie za wypadek przy pracy? Napisz do nas!

Wyślij wiadomość

Bonum Sp. z o.o.

ul. Ślężna 130-134
53-111 Wrocław

Dane kontaktowe

Bonum Sp. z o.o.
ul. Ślężna 130-134
53-111 Wrocław

tel. +48 /71/ 72 61 673

e-mail: biuro@bonum.pl

Spółka wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy we Wrocławiu VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000729097, posiadająca kapitał zakładowy w kwocie 100.000,00 PLN, o numerze identyfikacyjnym NIP 899-284-42-53 oraz numerze REGON 380050012

Godziny pracy

Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00

Napisz do nas

* wymagane pola

Zadaj pytanie

Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz, a my przeprowadzimy profesjonalną weryfikacje Twojej sprawy

* wymagane pola

×